U vrtiću je 16. svibnja održan roditeljski sastanak za roditelje djece mlađe, srednje i starije skupine na kojem je predstavljena aplikacija Dinamikom.

 

Dinamikom je komunikacijski sustav koji je originalno dizajniran kao napredna elektronička oglasna ploča zatvorenog tipa za hrvatske predškolske ustanove. Dinamikom omogućuje odgajateljima i roditeljima da nadopune i unaprijede dosadašnje verbalne i neverbalne oblike komunikacije. U bilo koje vrijeme pomoću računala ili mobitela roditelji mogu saznati sve ključne informacije o vrtićkim aktivnostima svojeg djeteta, eliminira se neobaviještenost, čitati informativne članke većeg opsega i bolje koordinirati rad s djecom. Tom prigodom ravnateljici je gradonačelnik Lepoglave uručio laptop te na taj način osigurao preduvjete za korištenje aplikacije “Dinamikom”. Korištenje aplikacije je besplatno i roditelji koji žele koristiti aplikaciju mogu se javiti svojim odgojiteljima.