Dragi roditelji, svaki danom smo sve bliže najljepšem i najradosnijem blagdanu Božiću. Užurbano se izrađuju božićne čestitke, anđelčići, božićna drvca, božićne kuglice i raznorazni ukrasi. U vrtiću je svečano i bajkovito. Slušaju se božićne pjesmice, pleše se, sadi se pšenica…no jednog jutra, jednog hladnog, brrrrrr zimskog jutra, prislonili smo nosiće na staklenu stijenu i promatrali tu divnu bjelinu. Nismo joj mogli odoljeti, obukli smo čizme, jakne, kape, rukavice i otišli na sanjkanje i u istraživačke aktivnosti na svježem zraku. Pogađate, nosići su nam se zacrvenili kao Rudolfu ali to nije bilo važno. Uživali smo (neki više, neki manje) na prvim ovogodišnjim vrtićkim snježnim radostima,

Dio aktivnosti pogledajte u fotogaleriji a onaj pravi dio koji se trenutno ne vidi je iznenađenje koje uskoro nosimo našim toplim domovima.

Lijep pozdrav od “ježića”i odgojiteljica Željke i Adriane! 🙂