Poštovani roditelji!

Kroz istraživanje svijeta kukaca u enciklopedijama, slikovnicama i pričama te na vrtićkom dvorištu, djeca su se upoznala s različitim vrstama kukakaca, koliko pauk ima nogu i očiju, kako nastaje leptir te koji su kukci “opasni”…

Likovnim stvaralaštvom na temu kukaca, bubica, leptira i bubamara razvijali su motoriku prstiju i šake upotrebom različitih likovnih tehnika- tempera, kolaž, plastelin te su izradili pravi mali svijet kukaca.

Svakodnevnu tjelovježbu i koordinaciju pokreta usavršavali su plesovima leptira, bubamarca i plesom ljubavi u glazbenom centru.

Proslavili smo dan vrtića i oprostili se od naših predškolaca te proslavili dva rođendana prijateljica iz skupine.

Kroz didaktičko-logičke stolne igre o kukcima vježbali su sposobnost grupiranja, klasificiranja i sortiranja te spajanje dijelova u cjelinu.

Što smo sve radili možete vidjeti u našoj galeriji fotografija!

Lijep pozdrav od Svjetlane, Sabine i Ivane!