Dječji vrtić LEPOGLAVA već tradicionalno proslavio je svoj rođendan. U vrtićkom su dvorištu djeca obučena u mišiće, zečiće, leptiriće, vjeverice, medvjediće i ostali šumski svijet, pjesmom i plesom pozdravila sve okupljene i predstavili priču „Ogledalce“ na svoj poseban način.

Proslava Dana vrtića bila je i prigoda za oproštaj od još jedne generacije mališana koji napuštaju vrtić i od iduće školske godine postaju osnovnoškolci. Svima njima uručene su vrtićke diplome.

Ravnateljica vrtića zahvalila je Gradu Lepoglavi na potpori bez koje vrtić ne bi mogao djelovati i biti tako uspješan, prepoznatljiv, poseban i kao takav značajan promotor Grada Lepoglave. Gradonačelnik Marijan Škvarić najavio je početak adaptacije i rekonstrukcije vrtića,  pa je ovaj „Dan vrtića“  zbog toga bio posebno emotivan, jer će vrtić uskoro postati reprezentativni objekt i kao takav zadovoljavati pedagoške standarde te će polaznicima vrtića pružiti sve potrebno za ugodan boravak u njemu.

Za vrijeme trajanja radova, Dječji vrtić LEPOGLAVA privremeno će se izmjestiti u bivši župni dvor u Lepoglavi.