Ovaj put družili smo se s Benjaminom, vozačem hitne pomoći, tatom dječaka Karla iz predškolske skupine. Ovim druženjem djeca su obogatila svoje spoznaje o zdravlju i pružanju prve pomoći.

Bio je to nastavak aktivnosti „I tata je važan“,  kroz koje potičemo i ukazujemo na važnost očeva u roditeljstvu.  Veliki doživljaj za svu vrtćku djecu bio je zvuk sirene vozila, razgledavanje vozila hitne pomoći te čime je sve ona opremljena. Druženje smo nastavili u vrtiću, s tatom Benjaminom i medicinskim teničarom Markom, a djeca su im u znak dobrodošlice otpjevala pjesmice. Nakon toga djeca su se uključila u aktivnosti, motivirana pripremljenim  poticajima te u simboličkim igrama s medicinskim teničarem Markom. Radost i veselje širilo se prostorom vrtića .  

Hvala tati Benjaminu i medicinskom tehničaru Marku što su se družili s vrtićkom djecom, obogatili njihove spoznaje i učinili ih sretnima.