Povodom Svjetskog dana učitelja, koji se obilježava 5. listopada, gradonačelnik Marijan Škvarić posjetio je učitelje triju osnovnih škola te odgajatelje u gradskim dječjim vrtićima te im, uz čestitke za njihov dan, zahvalio na svemu što čine u svom radu odgajajući i prenoseći znanje generacijama djece.

– Zahvalan sam vam na trudu i ljubavi koje ulažete u svoj rad koji je za vas više od samog posla. Odgajati i učiti djecu zadovoljstvo je, ali i velika odgovornost koju ste, što je izuzetno važno, prihvatili s ljubavlju. Vjerujem da će te i dalje, unatoč novonastalim i ne baš ugodnim okolnostima uvjetovanima trenutnom epidemiološkom situacijom, i dalje svoj posao obavljati s puno ljubavi i uspjeha kao što ste to i do sada činili – istaknuo je gradonačelnik Škvarić čestitajući Svjetski dan učitelja.