Tradicionalno, na sam Dan grada 8. prosinca 2015., obilježavanje Dana grada gradski čelnici su započeli posjetom u Dječjem vrtiću “Lepoglava”.

 

Gradonačelnik Marijan Škvarić, njegov zamjenik Hrvoje Kovač i predsjednik Gradskog vijeća Robert Maček u vrtić su stigli s košarom punom voća kojim su darivali vrtićke mališane. Raspjevani vrtićki mališani, uz glazbenu pratnju svojih vrtićkih teta svojih goste su “počastili” s nekoliko pjesama i s prigodnim stihovima. Slavljeniku su darovali sliku s motivom čipke koju su uručili gradonačelniku Marijanu Škvariću. 

CVIJET U CVIJETU

Znate li što je najljepše na ovom svijetu?

To je sigurno cvijet u cvijetu.

Latice tog cvijeta su mališani

čijim su osmijesima ispunjeni naši dani.

Djeca su naša budućnost i nada,

oni su najljepše cvijeće našega grada.