U petak 05. 05. 2017. održan je u našem vrtiću još jedan izbor “Najmame”.

Nakon što su djeca izvela kratak program za svoje drage majke uz glazbenu pratnju tamburašica, majke su se uključile u natjecanje.

Za to vrijeme djeca su iz plastelina izrađivala poklone za mame. Natjecanje je pratio i odluke donosio stručni žiri čiji je predsjednik bio prošlogodišnji “Najtata” Nenad Rostohar. Ostali članovi bili su Dario Tušek, Dražen Picek i Danijel Šumečki. 

U prvom djelu natjecanja zadatak je bio iz ponuđenih materijala izraditi cvijet. U tomu su bile najuspješnije mame Valentina Štefičar, Nadica Ribić, Anita Žulić, Antonija Godinić, Željka Kos Barač, Željka Prašnički Gotić, Kristina Hrandek i Melanie Dumešić. One su se plasirale u finale gdje je zadatak bio izraditi lutku krpenjau. U tome je najuspješnija prema mišljenju žirija bila mama Melanie Dumešić koja je osvojila i titulu ovogodišnje “Najmame”.