Kao i svake godine u našem vrtiću obilježavamo majčin dan  i biramo “Najmamu”.

 

Za svoje majke su djeca svih vrtićkih skupina pripremila prigodne stihove i pjesme koje su izveli na početku programa.

Nakon toga su se mame uključile u već tradicionalni “Izbor najmame”. Pod budnim okom žirija kojeg su sačinjavali tate Ivan Špac, Dario Vugrek, Nenad Rostohar i Ivica Držaić, uključile su se u prvu natjecateljsku igru. Zadatak je bio ukrasiti drvene kutijice pomoću tempere, tuša, flomastera. Majke su ozbiljno pristupile zadatku te pokazale svu svoju kreativnost. Žiri je odabrao osam radova. Tako su u drugi krug natjecanja prošle Antonija Godinić, Sonja Koračević, Sanja Zebec, Emina Pavleković, Željka Barač, Zvonka Picek, Renata Žulić te Mirjana Čretni. Finalna igra bila je “Čovječe ne ljuti se” te je u toj igri najuspješnija bila mama Renata Žulić i tako osvojila titulu “Najmame”.  

Za vrijeme održavanja natjecanja djeca su bila uključena u razne radionice koje su za njih pripremili odgojitelji.