U proteklom tjednu djeca starije i predškolske skupine, provodila su aktivnosti vezane uz   

„ Rođendan vrtića “ i odlazak predškolaca iz vrtića.

Rođendani vesele djecu, pa tako i rođendan vrtića. Djeca su crtala vrtić i rođendansku tortu. U obiteljskom centru organizirala su simboličku igru proslave rođendana i provodila didaktičke igre, na temu vrtić.

Djeca predškolske skupine, naši „ vrtićki maturanti “polako se opraštaju od vrtića. Crtala su svoje tete, izrađivala za njih  „ medalje “, zamatali cvijet koji će im pokloniti te pričali o danima provedenim u vrtiću.

Na dvorištu vrtića okupila su se sva djeca iz vrtića, pjevalo se i plesalo. Djeca su pjevala pjesmice koje su im dopadljive, a teta Lucija pratila ih je s gitarom. Vrtićkim dvorištem orila se pjesma, a dječji glas širio našim gradom.

Predškolci su se zahvalili tetama za sve osmjehe koje su im poklonile i sve sretne trenutke koje su s njima proveli .

Bio je ovo sasvim drugačiji „ Rođendan vrtića “ a za predškolce drugačiji rastanak od vrtića.

 

Neka ponesu samo uspomene drage,

i sjećanja na sretne dane.

Neka ostvare svoje snove.