Na poziv štićenika Caritas doma iz Ivanca, 25.10.2018.godine nekoliko djece iz predškolske skupine ” Pčelice” gostovala je u njihovoj ustanovi te im tako uljepšala i razveselila dan.

 

Za štićenike Doma djeca su izvela šaljivu dramatizaciju ” Ljubavni oglas” kojom su na dječji način pokazali ” Kak se jedna puca štela ženiti i gospođa biti”. Uz dramatizaciju djeca su pjevala pjesmice, ” Hajd u kolo dječice”, ” Tri koraka”, ” Saka puca rada tanca”, ” Tancaj, tancaj crni kos”, ” Djed posija repu”, ” Veliki bratac Ivo i mala Marica” koje su na žičanim instrumentima pratile tete iz vrtića.

Za štićenike doma djeca su u vrtiću izradila male svijećnjake koje su im tom prilikom i poklonila.

U znak zahvalnosti za odaziv pozivu i kratki program za djecu su bili pripremljeni kolačići kojim su se počastili, a svako je dijete,od jedne štićenice Doma, na poklon dobilo i čokoladu.