I ove godine vrijeme adventa djeca našeg vrtića provela su u brojnim aktivnostima i zanimljivim druženjima. Aktivnosti smo započeli s posjetom Svetog Nikole našem vrtiću.

 

Sveti Nikola je stigao u vrtić sa svojim dobrim vilama koje su mu pomogle donijeti i podijeliti poklone. Ove godine Svetom Nikoli su se pridružili i naši gradski čelnici gradonačelnik Marijan Škvarić te njegov zamjenik Hrvoje Kovač. Djeca svih skupina otpjevala su ovim posebnim gostima prigodne pjesmice. Sva djeca su mogla isprobati koliko je težak štap Svetog Nikole a posebno ih je zanimalo gdje se skriva Krampus.

U pratnji Svetog Nikole djeca predškolske skupine otišla su do lepoglavskog centra gdje su sudjelovala u kićenju božićne jelke. U ugodnoj atmosferi imala su priliku postaviti još koje pitanje Svetom Nikoli, popiti topli čaj te se počastiti slatkišima.