HAPPYCENTAR U LEPOGLAVI!!!

Nacionalna kampanja “HAPPYCENTAR – Igračke nove za mirnije snove” namijenjena je djeci iz potresom pogođeni područja. Cilj kampanje je donacijama građana i tvrtki prikupiti isključivo nove igračke, slikovnice, dječje knjige, sportsku opremu, crtaći pribor i druge didaktičke materijale za igru te ih uručiti djeci i mladima u potresom pogođenim područjima.Organizatori su Savez izviđača Hrvatske, Zaklada izviđačkog prijateljstva i agencija Hearth. Kampanje traje tijekom cijelog mjeseca veljače, a Happycentar u Lepoglavi bit će otvoren svakog četvrtka od 18 do 20 sati kada svi zainteresirani mogu donijeti svoje donacije u prostorije Odreda izviđača Lepoglava (u sportsko – rekreacijskom centru u Lepoglavi, popularnom Prc-u).Veselimo se vašem dolasku! 🤗

https://happycentar.com/?fbclid=IwAR3jZUtRfcv73dDxZJgSuVK6NZcRcDFRcl79hc9ycJ0STHCFT_2U_on697Y