Poštovani roditelji!

Sukladno UPUTAMA ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA I RAZREDNU NASTAVU OD 1. DO 4. RAZREDA donešenih 20. svibnja 2020. godine, ovim putem vas obavještavamo da od ponedjeljka 25. svibnja 2020. godine Dječji vrtić LEPOGLAVA započinje sa uobičajenim odgojno obrazovnim radom u svom radnom vremenu od 5.30 – 16.00 sati.

Roditelji nisu više dužni potpisivati IZJAVU, te se sva djeca upisana u vrtić mogu uključiti u svoje odgojne skupine.

I dalje na snazi ostaju mjere pojačane zaštite i prevencije sa kojima ćete biti upoznati prilikom prvog dolaska u vrtić. Odgojno obrazovni rad odvijati će se i biti organiziran u skladu sa svim preporukama HZJZ od 20. svibnja 2020. 

Preporuke HZJZ možete preuzeti na sljedećem linku 

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA I RAZREDNU NASTAVU OD 1. DO 4. RAZREDA TE POSEBNE RAZREDNE ODJELE I RAD S DJECOM S TEŠKOĆAMA KOJA IMAJU POMOĆNIKA U NASTAVI

 

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj 042/791-043.

                                                          Veselimo se našem ponovnom susretu i dobro nam došli!

                                                                                                                                 

                                                                                                                            Ravnateljica prof. Valentina Husnjak-Ribić